پارچه مخصوص چاپ

چاپ روی پارچه مخمل پورشه اویاز

شاید با شنیدن نام این پارچه به یاد خودرو لوکس و گران قیمت پورشه بیافتید اما این نوع پارچه یکی از محببوب ترین پارچه های امروزی برای مبلمان مدرن و جدید است و توانسته به راحتی خود را در بازار با مدل های اسپورت، مدرن، فانتزی و… هماهنگ کند.

کیفیت پارچه مخمل پورشه ضخیم

جنس پارچه پورشه، مخمل بوده و پرز های این پارچه کوتاه تر از پارچه های مخمل است اما نرمی و لطافت پارچه های مخمل را دارد. این پارچه مزیت بزرگی دارد و آن این است که چرز های آن نمی خوابد و رد نمی اندازد. پارچه مخمل پورشه ضخیم، در گرماژ متفاوت و مقدار خواب متفاوت تولید می شود. که مجموعه آنفابریک برای تولید محصولات با کیفیت خود از گرماژ 320 استفاده می کند. این پارچه برای کتیبه های مذهبی و محصولات فرهنگی بسیار مناسب، مقاوم و مقرون به صرفه می باشد. لازم به ذکر است که این پارچه پر مصرف ترین پارچه موجود در مجموعه آنفابریک می باشد. از دیگر ویژگی های این پارچه می توان به چاپ بسیار با کیفیت آن اشاره کرد.

قیمت پارچه مخمل پورشه ضخیم

پارچه مخمل پورشه ضخیم، علی رقم کیفیت بالایی که دارد از قیمت نسبتاً مناسبی نیز برخوردار می باشد. بطوریکه جزو پر فروش ترین پارچه های بازار محسوب می شود. و همین امر باعث شده است در سال های اخیر مورد استقبال بسیاری از طرفداران کارهای چاپی قرار بگیرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *