پارچه مخصوص چاپ

چاپ روی پارچه هازان فشرده

شاید در چند سال اخیر اسم پارچه هازان به گوشتان زیاد خورده باشد. مخصوصا اگر به دنبال خرید پرده هازان که اخیراَ بسیار پرطرفدار و مد شده اند بوده باشید. حتما برای شما هم این سوال پیش آمده است که پارچه ی هازان چه نوع پارچه ای است؟ و چه مشخصاتی دارد؟ آیا برای پرده اتاق خواب یا پذیرایی مناسب است؟ آیا بعد از شستشو کیفیت اولیه خود را حفظ خواهد کرد؟ و چندین سوال دیگر. بدین منظور برآن شدیم تا توضیحات جامع و کاملی را در مورد این پارچه خدمت شما ارائه دهیم.

کیفیت پارچه کتان هازان

پارچه هازان یک پارچه با استحکام بالا تشکیل شده از الیافی ضخیم می باشد. به همین دلیل نسبت به پارچه های ملحفه ای، تور و حریر سنگین تر بوده و نور از آن عبور نمی کند. هنگامی که یک پرده از این پارچه تولید می شود، پس از نصب، پرده صاف و با فرم مناسبی در محل خود قرار می گیرد و بعد از نصب پرده، نیازی به سرب پرده نخواهید داشت. همواره این پارچه در مجموعه آنفابریک مورد استقبال زیاد مشتریان بوده و با توجه عدم محدودیت در چاپ این پارچه، مورد استفاده در اتاق خواب یا پذیرایی می باشد.

قیمت پارچه کتان هازان

پارچه کتان هازان علی رقم کیفیت بالایی که دارد از قیمت نسبتا مناسبی نیز برخوردار می باشد. بطوریکه در مقایسه با سایر پارچه های مورد استفاده در صنعت پرده بسیار پارچه ارزان قیمتی محسوب می شود. که همین امر باعث شده است در سال های اخیر مورد استقبال بسیاری از طرفداران پرده های چاپی قرار بگیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *