چاپ روی پارچه در کشور, پارچه مخصوص چاپ

معرفی پارچه ساتن  و انواع آن

معرفی پارچه ساتن  و انواع آن

پارچه ساتن یکی از جذاب ترین پارچه هایی است که همیشه افراد را به یاد درخشندگی و لطافت می اندازد. این پارچه با داشتن تاریخچه ای طولانی، یکی از خاص ترین و پرکاربردترین پارچه های موجود است. تنوع بالای مدل های مختلف آن نیز باعث شده است بتوانید از انواع پارچه ساتن برای دوخت لباس های مختلف و تبلیغات شهری استفاده نمایید.

کیفیت  پارچه ساتن

پارچه ساتن بسته به نوع الیاف و ضخامت و مات یا براق بودن آن به انواع زیادی دسته بندی می شود. که در مجموعه آنفابریک از سه نمونه پرکاربرد آن استفاده می شود که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد:

پارچه ساتن 6 کیلویی:

این نمونه از پارچه ساتن بسیار سبک و براق می باشد که بیشترین استفاده آن در تبلیغات شهری و مناسبتی است که قیمت ارزانتری نسبت به بقیه پارچه های ساتن دارد.

پارچه ساتن 9 کیلویی:

این نوع ساتن از لحاظ وزنی در دسته بندی ساتن های متوسط و براق قرار دارد. این پارچه کیفیت بالایی نسبت به ساتن 6 کیلویی دارد. اخیرا این پارچه جزو پرفروش ترین پارچه های مجموعه آنفابریک می باشد. بیشترین کاربرد این پارچه جهت تولید پرچم های ساتن مناسبتی و تبلیغاتی است.

پارچه ساتن مات(آمریکایی):

این نوع ساتن، در قیاس با دو نوع بالا نمایی مات دارد. ساتن مات به خاطر مات بودن آن در تهیه پرچم های رومیزی و تشریفات کاربرد زیادی دارد. از لحاظ قیمتی هم نسبت به دو نوع بالا قیمت بیشتری دارد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *