پارچه مخصوص چاپ

چاپ روی پارچه نمد پوستری

یکی از بافته های سنتی و قدیمی کشور ایران که از پشم ایجاد می شود و برای آن بر عکس بسیاری از پارچه های دیگر از گره های بافندگی استفاده نمی شود.

معرفی پارچه نمد

پارچه نمدی است. تهیه نمد در سراسر استان های ایران فراگیر می باشد اما کیفیت آن از استانی به استان دیگر متفاوت می باشد. کیفیت نمد ها بیشتر بستگی به میزان فشار به بافت ها و الیاف آن بستگی دارد.

کیفیت پارچه نمد

در هنگام تهیه این نوع پارچه با کمک رطوبت هوا, حرارت و فشار الیاف پشمی در یکدیگر فرو رفته می شوند و بافتی یک دست و یک سطح ایجاد می شود. پارچه نمد نسبت به دیگر انواع پارچه ها از مزیت هایی برخوردار می باشد, برای مثال تهیه این نوع پارچه تنها کمتر از یک روز زمان می برد و از نظر هزینه بسیار به صرفه تر می باشد. این پارچه به خوبی رطوبت را جذب خود می کند و دارای گرمای زیادی نیز می باشد. همچنین این پارچه دارای انعطاف پذیری بالایی می باشد و می تواند حالت های مختلف را به خود بگیرد. پارچه های نمدی مورد استفاده در مجموعه آنفابریک قابل شستشو بوده و برای حالت دهی به این نوع پارچه  استفاده از اتو توصیه می شود.

تیم حرفه ای آنفابریک با ابتکار عمل خود این پارچه را به مجموعه خود اضافه کرد و همواره با خلاقیت و نوآوری بالا، محصولات زیبا و کاربردی را تولید می کند.

قیمت پارچه نمد

پارچه نمد، جزو ارزانترین پارچه های موجود در مجموعه آنفابریک می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *